parallax background

ICE Q

 
ICE Q. Słynna restauracja, w której jadał sam James Bond! I w sumie nie trzeba by już nic więcej pisać o tej miejscówce, gdyby nie fakt, że zdecydowanie zasługuje na TOP TOPÓW! Nowoczesne wnętrza restauracji zachęcają do długiego rozkoszowania się wszystkim co serwuje tu szef kuchni. Tu jest nim Patrick Schnedl, który wyniósł na wyżyny lokalne specjały i smakołyki z odległych zakątków świata. Czy jest to sarnina idealnie średnio wysmażona, czy linguini z owocami morza – wraz z odpowiednio dobranym winem stanowią rozkosz dla podniebienia! Do tego na finał ICE Q TORTE – love, love, love!
 
Ale samo jedzenie to nie wszystko. Pomimo ekskluzywnego charakteru restauracji czułyśmy się tu naprawdę dobrze. To również zasługa naszego opiekuna w ICE Q, którym był Valentino Schwarz. Niesamowity człowiek, perfekcjonista w każdym calu! Już dla samej obserwacji jego pracy warto zarezerwować stolik w ICE Q i 100 Euro na posiłek. Fakt: nie jest tanio. Ale coś za coś. Mega atrakcyjne położenie ice Q w górach, przeszklone wnętrza pozwalające cieszyć się widokiem gór podczas posiłku – zachęcają do szamania. Restauracja znajduje się bowiem na wysokości 3048 metrów n.p.m.!

Została otwarta w 2012 r. i od tego czasu jej popularność tylko rośnie. Zlokalizowana jest tuż przy górnej stacji kolejki Gaislachkoglbahn – można więc z Sölden dostać się tu już w 12 minut.
 

Menu restauracji ice Q zmienia się sezonowo – dzięki czemu można tu wracać bez końca, za każdym razem odkrywając nowe smaki.
Wskazówka: stoli tutaj trzeba rezerwować z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli chcesz dokonać rezerwacji – lepiej dobrze to zaplanować i zarezerwować online: www.iceq.at/en/online-booking.html

Więcej o Soelden i atrakcjach w okolicy ice Q znajdziecie w naszym wpisie na blogu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.