parallax background

Restauracja L’ONDA – numer 1 nad Millstaetter See

Jeśli szukasz dobrego jedzonka w okolicy jeziora Millstatt to Restauracja L’onda może być adresem, którego szukasz. Ta niewielka restauracja usytuowana w Badehuas Millstatter See dedykowana jest głównie relaksującym się i odpoczywającym w tym kompleksie SPA. Ale nie tylko – częstymi gośćmi restauracji są biznesmeni, dla których ta miejscówka jest idealna. Położenie restauracji i całego obiektu sprawia, że z pewnością świetnie robi się tu interesy – nad samym jeziorem, w spokojnej okolicy, z dużym parkingiem…
Nie mówiąc już o tym, że zajebiście jest jeść w tak pięknych okolicznościach przyrody - w samym szlafroku, po wizycie w SPA ;)

L’onda serwuje zróżnicowane dania i można tu wybrać coś dla siebie. Szef kuchni poleca dania kuchni karynckiej oraz z pogranicza alpejsko – adriatyckiego. Restauracja może jednocześnie ugościć do 20 osób. Z naszego doświadczenia możemy polecić zarówno dania mięsne, jak i rybne. A ryby pochodzą z jeziora zza szyby - dasz wiarę Nie dość, że są pyszne, to jeszcze porcje są spore – warto wziąć to pod uwagę przy doborze dań.

Restauracja L'ONDA


Badehaus Millstätter See
Kaiser-Franz-Josef-Str. 334
9872 Millstatt am See
T. +43 (0) 4766 2636-0
info@badehaus-millstaettersee.at
badehaus-millstaettersee.at/en/restaurant-londa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.