parallax background

Ferie zimowe 2020


Dla wszystkich planujących zimowe wypady podajemy terminy ferii zimowych w roku szkolnym 2019/2020 :)
Dla jednych jest to termin, kiedy wiadomo, można wypaść z dzieciakami na deski, a dla innych, w tym i nas, termin do zapamiętania, kiedy raczej unikać gór :)

Przed feriami pamiętaj o solidnym przygotowaniu stawów i mięśni. Wszyscy tak mówią, a koniec końców i tak nikt nigdy nic nie robi... Sęk w tym - że ciałko lubi się mścić, jak się o nie nie zadba ;) Poćwicz trochę przed feriami! Solidne przygotowanie przed nartami uchroni cię przed przykrymi kontuzjami na stoku i konsekwencjami lenistwa!


A jak już tak sobie poćwiczysz i przygotujesz sprzęt - to pomyśl gdzie jechać? Alpy, czy Tatry? Austria, Włochy, Niemcy, Francja, Czechy, Słowacja, czy jednak Polska? Opcji jest sporo i masa ofert na rynku: wypasiony hotel przy wyciągu, czy tani apartament w górach? All inclusive, czy sam nocleg? Z dojazdem własnym, czy przelot samolotem? Wycieczka zorganizowana, czy samodzielnie organizowany wyjazd narciarski i snowboardowy?
My zazwyczaj organizujemy sobie wyjazd same, autem (żeby sztachety i reszta klamotów się zmieściła w transporcie). Jeśli nie wiesz dokąd jechać - sprawdź nasze rekomendacje: Nassfeld, Soelden, Kaunertal, karynckie miejscówki w naszym TOPie, czy Słowacja, a w zasadzie Wysokie Tatry :)

ODLICZANIE DO FERII 2020

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Termin ferii w 2020 roku

113 stycznia - 26 stycznia 2020
pomorskie
śląskie
łódzkie
podkarpackie
lubelskie
220 stycznia - 2 lutego
podlaskie
warmińsko-mazurskie
327 stycznia - 9 lutego
kujawsko-pomorskie
lubuskie
wielkopolskie
świętokrzyskie
małopolskie
410 lutego - 23 lutego
mazowieckie
opolskie
dolnośląskie
zachodniopomorskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.