Kryty stok w Polsce?

Byłoby fajnie, gdyby w Polsce w końcu powstał kryty stok narciarski… Było już kilka pomysłów lokalizacyjnych w przeszłości, m.in. w Łodzi, czy Gdyni, ale nic z tego nie wyszło… Może Muszynie się uda? Zainteresowani inwestowaniem byli Holendrzy, a ostatnio również Rosjanie.

3mam kciuki za realizację!

1 Comment

  1. addict pisze:

    troche daleko. jak juz to celowalbym w centralna polske gdzie kazdy mialby podobna odleglosc do pokonania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.