parallax background

Chytra sezonka, czyli tani skipass sezonowy tuż za rogiem

Każdy zapalony snowboardzista i narciarz wie, że 6 dni białego szaleństwa w ośrodku z dobrym naśnieżaniem i mającym ponad 120 km tras to inwestycja rzędu 250–300 euro. A gdyby za taką samą cenę móc jeździć przez cały sezon? Tak, to teraz możliwe. Kupując tzw. chytrą sezonką i płacąc w kwietniu jedynie 990 koron czeskich lub 49 euro, możecie jeździć przez cały następny sezon w Szpindlerowym Młynie – 22 km tras, Szczyrku – 22 km tras i na Słowacji – 77 km tras.

 

Bądź sprytny i oszczędź nawet do 1000 PLN

Ta przełomowa oferta zwana „sikovną sezonką”, obejmująca Czechy, Polskę i Słowację, jest dostępna w sklepie internetowym prowadzonym przez spółkę Tatry Mountain Resorts. Spółka ta jest właścicielem ośrodków w Jasnej pod Chopokiem, Tatrzańskiej Łomnicy i Strbskim Plesie na Słowacji, Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego w Polsce oraz współwłaścicielem top ośrodka Szpindlerowy Młyn w Czechach. W sumie na sprytnej sezonówce można jeździć na 121 km tras.

Narty w Tatrzańskiej Łomnicy na Słowacji

Jak to zrobić?

Do 30 kwietnia należy za 990 koron (czyli ok. 150 PLN) kupić za pośrednictwem strony www.gopass.cz karnet będący formą przedpłaty za zimę 2017/2018. Tenże karnet upoważnia również do jazdy w ośrodku w Szpindlerowym Młynie od 1 kwietnia do końca obecnego sezonu, a więc na pewno do Świąt Wielkanocnych.

Jesienią, najpóźniej do 30 października, należy dopłacić pozostałe 4000 koron (czyli około 630 PLN), aby móc jeździć prze cały kolejny sezon w Szpindlerowym Młynie. Za cenę 6-dniowego skipassu można więc jeździć przez cały sezon zimowy. Co ważne dla polskiego amatora białego szaleństwa, to fakt, że dopłacając jesienią kolejne 50 euro, może również jeździć w rodzimym Szczyrku, który – przypomnijmy – w kolejnym sezonie wzbogaci się o nową infrastrukturę naśnieżania, 2 nowe kanapy 6-osobowe oraz 10-osobową gondolę na Halę Skrzyczeńską.

Dla porównania 6-dniowy skipass w Chamonix to kwota 279 euro, w Ischgl to 240 euro, a Alta Badia (SudTirol) to 266 euro.

 

 

 

 

Nowości i wiosenna jazda

Rene Hrones z ośrodka w Szpindlerowym Młynie (www.skiareal.cz) mówi: „Szykujemy dla naszych klientów miłą niespodziankę na nowy sezon 2017/2018. Będzie to nowa inwestycja – 4-osobowa kanapa z Horni Misecky na Miedviedin. Ta część ośrodka zostanie również przebudowana i powstanie tam nowe centrum naszego resortu. Miedviedin i jego trasy będę przeprofilowane, a system naśnieżenia rozbudowany, wszystko to, aby nasz ośrodek był jeszcze bardziej przyjazny dla początkujących i rodzin z dziećmi”.

Narty w Tatrzańskiej Łomnicy na Słowacji

Przypomnijmy, że sezon w ośrodku jeszcze trwa w najlepsze. Na trasach leży ok. 60 cm śniegu i wszystkie wyciągi są czynne. Czynne jest również lodowisko na Sv. Petrze oraz Ledarium – lodowa świątynia w tym samym miejscu. Warto więc już teraz skorzystać z zakupu sprytnej sezonówki i jeszcze tej wiosny pośmigać na deskach.

 

Więcej informacji: www.gopass.cz i www.skiareal.cz

Zdjęcia: Infografika autorstwa BrandBridge sro

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.