Austria w Sopocie?! To możliwe! Tak było w ostatnią sobotę na plaży…

Słońce, miłe towarzystwo, źródlana woda z Doliny Gastein serwowana w lodowych szklankach na plaży w Sopocie… czy można chcieć czegoś więcej na początek długiego sierpniowego weekendu???

Austria.info przygotowała dla fanów zimowego szaleństwa specjalny event na sopockiej plaży, zachęcając do odwiedzenia alpejskiego kraju podczas zbliżającego się sezonu narciarskiego. Byli narciarze, lód, śnieg, górska woda, leżaki plażowe, a także nieodzowne zarówno latem w Sopocie, jak i zimą w Austrii akcesoria: okulary przeciwsłoneczne, balsamy do opalania i pomadki ochronne 🙂 Austria w Sopocie – szczyt lansu i balansu 😉

Całość rozpoczęła się flash mob’em roztańczonej grupy młodych ludzi przy dźwiękach m.in. walca wiedeńskiego o godz. 11.00 🙂 Potem, aż do godziny 16.00 można było kosztować piekielnie zimnej wody z Gastein podawanej w szklanicach z lodu, brać udział w konkursach organizowanych przez Austria.info (wszyscy, którzy robili sobie zdjęcia z lodowcem w tle, mogli wydrukować je na miejscu i dodatkowo otrzymać austriackie gadżety, a osoby chcące wziąć udział w konkursie o tygodniowy wyjazd – powinni zamieścić swoje fotki na fejsbukowej stronie Austria.info (Austria po polsku)). Cała plaża usiana była lodowymi stolikami, tyczkami gigantowymi i sprzętem narciarskim, co latem w Trójmieście nie często się zdarza 🙂 Oczywiście nie zabrakło podstawowych informatorów i ulotek Austrii zachęcających do zimowego wyjazdu na narty.

Gratulujemy pomysłu na ciekawą promocję i już czekamy na kolejne imprezy 🙂

Słońce, narty i śnieg = Austria!!! 🙂

0 Comments

  1. qubix15 pisze:

    Kolejny mój urlop w Austrii. Jeżeli wygram główny konkurs 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.