parallax background

Rodzinne Nassfeld

Rodzinne atrakcje startują w Nassfeld razem ze startem sezonu w dniu 7 grudnia 2022 r. Teraz po prostu więcej zimy za urlopowy budżet.

W dniu 07. 12. 2022 r. największy teren narciarski Karyntii – Nassfeld – rozpocznie sezon zimowy i ma teraz przygotowanych jeszcze więcej atrakcji dla miłośników sportów zimowych.

  • 110 kilometrów tras,
  • 30 wyciągów
  • słoneczne szerokie stoki z gwarancją śniegu zapewnią więcej momentów zachwytu i promieni słonecznych w wersji XXL.

Co więcej, dzieci do 10 roku życia przebywać będą w pokoju z rodzicami za darmo! Karnet narciarski w cenie!

Family World – fot. nassfeld.at

Zapraszamy dzieci”, tak jest tylko w Nassfeld

Ferie zimowe dla całej rodziny mogą być kosztowne. Ale nie w Nassfeld – tutaj dostajesz więcej zimy za swój budżet urlopowy. Właśnie rodzinom oferuje się tu wiele atrakcji i czyni je przystępnymi dzięki specjalnym ofertom: w każdą sobotę dzieci do lat 10 jeżdżą na nartach za jedyne dziesięć euro za cały dzień, a trzecie dziecko bezpłatnie z rodzinnym karnetem narciarskim. Ponadto dzieci do lat 10 mogą przebywać w pokoju rodziców bezpłatnie w terminach 10.12.2022 – 24.12.2022 | 07.01.2023 – 21.01.2023 | 18.03.2023 – 08.04.2023 przy zakupie pakietu “Nassfeld Ski surprise”, a w nim zawarty jest bezpłatnie karnet narciarski. W cenie pakietu zawarty jest również “6-dniowy pakiet KIDS” szkoły narciarskiej wraz z kursem narciarskim & wypożyczeniem sprzętu.

Maluchy błyskawicznie uczą się jeździć na nartach na czterech różnych zabezpieczonych terenach treningowych i świetnie się bawią w klubie dziecięcym BOBO®. Specjalne hotele dla dzieci oprócz jazdy na nartach oferują także liczne zimowe atrakcje dla rodzin.

Fot. Martin Lugger – nassfeld.at

Jazda na nartach i nie tylko

Tymczasem ci nieco starsi spotykają się w snowparku, na terenach freeride’owych, na zabawnych toracj “The Snake” & “The Wave” lub na szybkich trasach oraz trasach ski-movie. Jeśli chcecie Państwo zrobić coś innego w międzyczasie, można pojeździć na łyżwach na naturalnych taflach lodowych nad jeziorem Weissensee i jeziorem Pressegg, nocą zjechać z góry na sankach, uprawiać narciarstwo biegowe i wędrować przez romantyczne krajobrazy lub po prostu cieszyć się kilkoma godzinami odpoczynku podczas zabiegów w spa.

Koncert zimowy na górze Nassfeld

Melissa Naschenweng otwiera sezon narciarski w Nassfeld – zakup bilety już teraz!

W dniu 10 grudnia 2022 r. na dolnej stacji kolejki Millennium Express w Tröpolach gościnnie wystąpi lotniczka Lesachtal Melissa Naschenweng, która na imponującym tle górskim zainauguruje sezon zimowy 2022/2023 podczas koncertu górskiego w Nassfeld.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.