parallax background

Nassfeld zaprasza dzieci (i nie tylko)

Na największym terenie narciarskim Karyntii – Nassfeld – miłośnicy stoków narciarskich będą mogli od 13.12.2021 r. ponownie jeździć po słonecznych, szerokich trasach z gwarancją śniegu. 110 kilometrów tras narciarskich i 30 wyciągów zapewnia wystarczającą ilość momentów „aha” i promieni XXL. Ponadto dzieci do lat 10 przebywają w pokoju rodziców bezpłatnie! Karnet narciarski wliczony w cenę!

“Zapraszamy dzieci”, taka oferta dostępna tylko w Nassfeld.

Ferie zimowe dla całej rodziny mogą być kosztowne. Ale nie w Nassfeld. Szczególnie dla rodzin przygotowano tu wiele atrakcji, które dzięki specjalnym ofertom są w przystępnych cenach:

  • W każdą sobotę dzieci do lat dziesięciu jeżdżą na nartach przez cały dzień za jedyne 10 euro, a z rodzinnym karnetem narciarskim trzecie dziecko jeździ za darmo.
  • Ponadto dzieci do lat 10 mogą przebywać bezpłatnie w pokoju rodziców w terminach 13.12.2021 – 24.12.2021 | 09.01.2022 – 22.01.2022 | 13.03.2022 – 18.04.2022 w ramach pakietu “Nassfeld Ski surprise”, zaś karnet narciarski jest bezpłatny.
  • W ramach tej oferty – “Nassfeld Ski surprise” można również zarezerwować “Pakiet opieki dla dzieci” ze sprzętem narciarskim i kursem narciarskim w specjalnej cenie 32 euro za dzień.
Martin Lugger – (c)nassfeld.at

W krótkim czasie najmłodsi uczą się jeździć na nartach na różnych zabezpieczonych placach ćwiczeń i bawią się w BOBO® Kids’ Club. Specjalne hotele dla dzieci oferują poza jazdą na nartach także liczne zimowe atrakcje dla rodzin.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć pakiet.

Skoki w powietrze i zabawa w puchu.

Tymczasem nieco starsi spotykają się w snowparku, na terenach freeride’owych lub na trasach speed i ski-movie. Jeśli w międzyczasie chcesz robić coś innego, możesz pojeździć na łyżwach na naturalnych taflach lodu nad jeziorem Weissensee i jeziorem Pressegg, zjechać nocą z góry na saneczkach, podziwiać romantyczne krajobrazy, uprawiać narciarstwo biegowe i wędrówki lub po prostu cieszyć się kilkoma godzinami wolnego czasu w strefie wellness.

Martin Lugger – (c)nassfeld.at

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.