Narciarski poranek

Dobrze, że wcześnie dziś wstałam, bo okazało się, że narciarstwo alpejskie zaczyna się dziś już o 7.50!!! Panowie w Soczi musieli dziś wstać wcześnie (chociaż w sumie czas w Soczi wygląda nieco inaczej niż u nas 😉 )

Przed nami Zjazd – dziś Superkombinacja, więc czeka nas również dziś Slalom 🙂

Panie startują dziś w Gigancie w Soldeu (Andora) 🙂

Nie zapominajmy również o narciarstwie biegowym i biathlonie!!! Szczegółowy zimowy rozkład jazdy na niedzielę – na www.eurosport.pl

MIŁEJ NARCIARSKIEJ NIEDZIELI 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.