parallax background

Impreza „Ladies Week” powraca do regionu Ski amadé

 

Po dwuletniej przerwie impreza „Ladies Week” została w zeszłym roku ponownie zorganizowana w regionie Ski amadé. W dniach od 23 do 30 marca 2019 r. w regionie urlopowym Schladming-Dachstein, odbędą się oficjalny koncert inauguracyjny, konkurs o nagrodę smago! i wycieczka 4-Berge-Ladies-Tour. Imprezie towarzyszyć będzie atrakcyjny program ramowy.


1 + 1 gratis – dla pań i panów

Organizowana w regionie Ski amadé popularna impreza „Ladies Week” była zawieszona na okres dwóch lat. Dokonali tego austriaccy obrońcy równouprawnienia, kierując się argumentem dyskryminacji mężczyzn. Jednak obecnie znaleziono rozwiązanie pozwalające na ożywienie tej tygodniowej imprezy urlopowej. Dzięki temu impreza „Ladies Week” jest adresowana zarówno do pań, jak i panów. Po dokonaniu rezerwacji tygodniowego pobytu w pokoju dwuosobowym w terminie od 23 do 30 marca 2019 r. zarówno mężczyźni, jak i kobiety otrzymają w prezencie 6-dniowy karnet narciarski. Daje to perspektywę doskonałej zabawy na nartach we dwoje w największym, austriackim regionie narciarskim.


Różnorodny, atrakcyjny program ramowy


Prócz drugiego darmowego karnetu narciarskiego region urlopowy Schladming-Dachstein oferuje w ramach imprezy „Ladies Week” urozmaicony program ramowy dla pań. Tydzień rozpocznie się 23 marca oficjalnym koncertem w Parku Mistrzostw Świata w Planai . 26 marca odbędzie się druga edycja konkursu o nagrodę smago! Podczas tej imprezy gwiazdy muzyki rozrywkowej i ludowej z Austrii, Niemiec, Południowego Tyrolu i Szwajcarii w restauracji Hohenhaus Tenne zapewnią doskonałą zabawę. Poza dwoma dużymi imprezami muzycznymi program „Ladies Week” obejmuje przyjęcia, testy nart, naukę jazdy na nartach, wieczorki w schroniskach, wędrówki z pochodniami, specjalne
oferty spa w hotelach i inne atrakcyjne wydarzenia.


4-Berge-Ladies-Tour
 

Wycieczka „4-Berge-Ladies-Tour” jest wyjątkowym przeżyciem dla osób kochających narciarstwo, oferowanym wyłącznie w ramach programu „Ladies Week”. Szlak tej całodniowej wędrówki wiedzie przez wszystkie cztery stoki karuzeli narciarskiej „4-Berge-Skischaukel” w Schladming. Wycieczka rozpocznie się od śniadania z szampanem na górze Reiteralm. Po spożyciu obfitego śniadania w formie bufetu goście udadzą się do Hochwurzen na zajęcia jogi dla narciarzy. Obiad przy kieliszku wina Ski amadé serwowany jest przez braci Schütterów w schronisku Schafalm na Planai. Koniec dnia upłynie w stylowym otoczeniu przestronnej strefy wellness 4-gwiazdkowego hotelu Höflehner u stóp ośrodka Hauser Kaibling.

  • Hotel Gartnelkofel
  • nassfeld-logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.