parallax background

Gasthof Pension Innerfraganter Wirt

Jeśli cenisz sobie prostotę otoczenia, ciszę, spokój i gościnność Gospodarzy - to dobrze trafiłeś.

Jeśli cenisz sobie prostotę otoczenia, ciszę, spokój i gościnność Gospodarzy - to dobrze trafiłeś.
Przedostatni przystanek skibusa przed lodowcem. Ścieżka w lewo przez mostek nad strumieniem. I już jesteś u Christine Reiter, czyli najbardziej gościnnej Gospodyni pod słońcem :) Wchodzisz - i od razu czujesz się jak w domu.
Rodzina Reiter prowadzi pensjonat i apartamenty w Innefragant od lat. Jest tu wszystko, co potrzebne do życia: wygodne łóżko, łazienka, domowe jedzenie i bar z zimnym piwem :) Czy można chcieć więcej? Pokoi jest zaledwie kilka, wiec trafiają tu raczej klienci indywidualni i rodziny, nie znajdziesz tu raczej dużych grup i wycieczek - dzięki czemu jest tu cicho i spokojnie. Budynek główny pensjonatu to zaledwie kilak pokoi, plus apartamenty w osobnym budynku. Jadalnia znajduje się w pensjonacie - Christine z rodziną serwują tu śniadania i obiadokolacje. Dodatkowo jest też bar - można więc wieczorkiem posiedzieć, pogadać z ludźmi, napić się czegoś mocniejszego :) Chętnie zaglądają tu również miejscowi, czy pracownicy lodowca, zjeżdżający z gór do domu ;)
Ciężko piszę się o drugim domu, bo człowiek chciałby go zachować tylko dla siebie ;) Ale serio jest tu na prawdę fajnie... Od dobrych 7-8 lat co roku zimą przyjeżdżamy na Moelltaler Gletscher, żeby po ciężkim roku naładować akumulatory :)
To takie nasze miejsce na tym ziemskim padole, które kochamy najbardziej... Niemal koniec świata dla większości ludzi, gdzie trzeba dojechać dłuuugą doliną, nie ma tu wielu barów après-ski i rozrywek pozanarciarskich, w związku z czym... trzeba po prostu śmigać w puchu!

Sam pensjonat Innerfraganter Wirt ma parking dla gości i narciarnię z suszarką do butów oczywiście. Rodzina Reiter oferuje różnego rodzaju pakiety pobytowe, wiec warto skorzystać z ich strony internetowej, żeby sprawdzić aktualne oferty cenowe.

Plusy:

  • blisko lodowca
  • dobre jedzenie do syta (tzw. szwedzki stół)
  • cisza i spokój
  • free WiFi
  • milo gospodarze
  • do skibussa ok. 50m

Minusy:

BRAK :)

Gasthof Pension Innerfraganter Wirt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.