9 stycznia 2013

Udane zakupy :)

Po raz ostatni na dłuuuuuuuuuugo, byłam na zakupach 🙂 Już od jakiegoś czasu szukałam dla siebie spodni na narty, ale nie mogłam się zdecydować… Przymierzyłam dziś […]